Design to be Happy

שרונה קאופמן

יצירת בית מעוצב ומאושר

מי אני

לא יכולה לשים תווית מדויקת וחד משמעית.

אני אמא, אני אישה, אני חברה.
אני מעצבת פנים ויועצת פנג שואי.
יוצרת בתים מאושרים. שמחים. צבעוניים. מעצבת בתים עם אופי, בתים שתאהבו בתוכם, שתמצאו בהם את השלווה ואת רגעי האושר. בתהליך שיישאר איתכם לתמיד.

אני מעשית, פרקטית.
ואני גם מרחפת וחולמת..
אני רוחנית ומלאת מודעות. ויחד עם זאת עם שתי רגליים על הקרקע.
מלאת אהבה לטבע ולבעלי חיים.

אני יצירתית, אנרגטית, שלווה, רגועה ומשוגעת..
כי החיים הם יין ויאנג. גם וגם.
ואת כל זה אני מכניסה לחיים שלי ולעבודה שלי.
לעיצובים, ליחסים ולשירות שלי!
אז.. זאת אני!

נ.ב יש לי גם מלא תעודות מקצועיות, ניסיון ותואר. וגם זה חלק ממי שאני ♥ 

(תואר במנהל עסקים, לימודי פנג שואי, רייקי, דמיון מודרך, ייעוץ ביוגרפי, ספרות ותאטרון באונ’ תל אביב ועוד…)

השאיפות שלי

השאיפה שלי היא ליצור בתים מאושרים. בתים ששמחים בהם, רבים בהם ומשלימים בתוכם. בתים שיוצרים בהם חלומות ורגעי אושר קטנים. ליצור בית שהוא מעוצב זה פשוט. יותר מורכב וכייף זה ליצור בית שמשקף את האנשים שגרים בבית. שמבטא את הערכים והחלומות שלהם. לא בית העתק הדבק ממגזין. אלא בית שיעורר בכם את כל החושים. בית שתתאהבו בו מחדש, ותמשיכו להשקיע בו אהבה מחשבה ועשייה גם אחרי שאלך. 

השאיפה הכי גדולה שלי היא לשנות את איך שאנשים מסתכלים על הבית שלהם ועל עולם העיצוב בכלל. את הסטיגמה שנוצרה לפנג שואי ואת הדרך בה עולם העיצוב מוצג בכלל. שינוי החיים שלכם מתחיל בבית. וזה בידיים שלכם. 

והחלום שלי הוא שבכל בית יהיה מגע של חמימות ואהבה לצד העיצוב. להפוך את העיצוב כדרך חיים.

ומשם הכל פתוח. משם יגיע השינוי האמיתי!

 

מה אני עושה

אז מה בעצם אני עושה?

אני משלבת בין עולם הרוח לעולם החומר. מתוך אמונה שרק ככה יגיע האיזון והשלווה לתוך החיים שלך.

 

אני יוצרת קונספט לעיצוב דרך השאלה איך החיים ייראו בתוך הבית, מתוך התמקדות במי גר בבית ומה הם צריכים כדי לפרוח. אני יוצרת חממה לצמיחה וכמו שלא כל צמח זקוק לאותם תנאים כדי לצמוח ככה גם בני האדם.

אני מעבירה תהליך של מחשבה ומודעות ודיוק. ותוך כדי התהליך לומדים על עצמך, על הבית ועל עולם העיצוב. לרוב גם תבוא היצירה והביטוי העצמי, והשראה ככלי לחיים.

אני לא מעצבת עבורך. אני מעצבת יחד איתך. 

ומלמדת את ה”למה” מאחורי כל בחירה. ואני מחזירה את השליטה לבית ולהתנהלות בבית – אלייך! כך שגם אחרי שאלך, תישארי עם הכלים ותוכלי להיות עצמאית ולהמשי לעצב לבד. כי עיצוב משתנה בהתאם לחיים!

אני מאמינה שהכל בידיים שלך. שאת יכולה לעצב לעצמך את הבית עם קצת הכוונה ועזרה. כי מי יודע מה טוב עבורך ועבור המשפחה שלך אם לא את? לחיות בהשראה ואהבה לבית מכניס המון שמחה לחיים. את יכולה להתחבר פנימה, וליצור לך בית מעוצב ומאושר. מלא באהבה ושמחה. שפע ומודעות.
שרונה קאופמן
יוצרת בתים מאושרים
משתמשים
לייקים
שיתופים
צפיות

הצטרפי לשכונה

זהירות! זה ממכר… תופעות הלוואי הן: אהבת הבית, רצון להכניס בו אנרגיה שמחת חיים, רצון לתת ביטוי ליצירתיות שלך ובית מהמם שירגיש כמו בית הכניסה באחריותך בלבד

בואי לערוץ היוטיוב

ערוץ היוטיוב שלי מלא בסרטונים עם טיפים לעיצוב, לייף סטייל, טיולים ועוד.. והכל בחינם! רק להירשם לערוץ ולקבל את כל הטוב הזה, ללא התחייבות, מבלי להשאיר מייל או טלפון!

כותרת אלמנט

באינסטגראם שלי אני מעלה תמונות השראה מחיי היום-יום שלי, בלי פילטר. כל יום השראה או חומר למחשבה. מה שנכנס לאינסטוש נשאר שם ולא תמיד מפורסם בפייס, אל תפספסי!

אני בפייס!

קבוצת הפייסבוק שם יש מענה לשאלות, רעיונות, אתגרים, לייבים וכל מה שקשור לעיצוב הבית והחיים, בואי הצטרפי למעל 1000 נשים ששייכות לקבוצה ומקבלות ונותנות השראה מדי יום!

Skip to content