Design to be Happy

שרונה קאופמן

אז מה בעצם אני עושה?

אני משלבת בין עולם הרוח לעולם החומר. מתוך ידיעה שרק ככה יגיע האיזון והשלווה לתוך החיים שלך.

אני יוצרת קונספט לעיצוב דרך השאלה איך החיים שלך ייראו וירגישו בתוך הבית, מתוך התמקדות במי גר בבית ומה אתם צריכים כדי לפרוח, להתפתח, להרגיש, לשמוח ולאהוב. אני יוצרת חממה אישית לצמיחה וכמו שלא כל צמח זקוק לאותם תנאים כדי לצמוח ככה גם בני האדם – כל אחד מגיע עם האיכות והייחוד שלו ולכן גם הבית צריך להתאים לייחוד שלך ולתת ביטוי למי שאת ומי את שואפת להיות. לתמוך בך בדרך.

אני מעבירה תהליך של מחשבה ומודעות ודיוק. ותוך כדי התהליך תלמדי על עצמך, על הבית ועל עולם העיצוב. ככה מדייקים את העיצוב ושם נוצר הקסם. לרוב גם תבוא היצירה והביטוי העצמי, והשראה ככלי לחיים.

אני לא מעצבת עבורך. אני מעצבת יחד איתך.

ומעבירה לך את ה”למה” מאחורי כל בחירה בבית, בחומר ובצבע. וככה אני מחזירה את השליטה לבית ולהתנהלות בבית – אלייך! כך שגם אחרי שאלך, תישארי עם הכלים ותוכלי להיות עצמאית ולהמשי לעצב לבד. כי עיצוב משתנה בהתאם לחיים!

איך אני עושה את זה ובמה אני יכולה לעזור לך

קורס און ליין

הקורס שלי מיועד לנשים שרוצות לקבל כלים ליצור לעצמן בית אמיתי.   ולמעצבות שרוצות לעשות סדר בעבודה שלהן או בוגרות קורס עיצוב שרוצות לדייק את שיטת העבודה שלהן.

בכל שיעור הושקעה מחשבה מרובה. הסרטונים קצרים וממוקדים ומלאים בכלים פרקטיים. בלי כל המסביב, בלי הרבה חומר עיוני ועם המון אהבה ורגש. השיעורים מוקלטים ועשירים באסתטיקה והשראה. ובכל שיעור יש “ממתקי רוח” זווית ראייה מעולם המודעות,  פנג שואי ועוד כלים שרכשתי עם השנים. שיזכירו לך מבחינה אנרגטית למה הדברים חשובים. בכל שיעור יש סרטון “קינוח תכל’ס” – איך לתרגם את זה אצלך בבית. 

בנוסף:

קבוצת פייסבוק סגורה בה תוכלי להשוויץ בעבודות שלך, לשאול שאלות ולקבל עוד המלצות.

והדובדבן: חוברת עבודה מפורטת ומעוצבת בה כל החומר מסוכם ומסודר, דפי עבודה ושאלונים.

פגישות אישיות

לפעמים כל מה שצריך זה יד מכוונת וזריקת אומץ. וזה בדיוק מה שאני עושה בפגישות האישיות. אני מבררת איתך מה את צריכה, מה את אוהבת ויחד איתך אני יוצרת לוח השראה והופכת דמיון למציאות. כי את יודעת מה את רוצה להכניס לבית שלך, אני פשוט יודעת להוציא את זה ממך ולכוון אותך. בפגישה אחת אני יוצרת לך עוגן, תכנית פעולה וים בהשראה ורעיונות. כל מה שנאר לך זה לבצע. ואני איתך מעבר לקו או בוואטסאפ!

ליווי און-ליין

לפעמים, כשבונים בית ואת כבר ממש ממש בתוך זה, יש הרגשה שאין צורך בתכניות ביצוע כי האדריכלית לשך תותחית, ואין צורך בפיקוח כי הקבלן שלך אלוף אבל עדיין חסרה לך “חברה טלפונית” מקצועית. שיכולה להזהיר אותך כשאת מגזימה, שיכולה להחזיר אותך לעצמך כשאת שוכחת בין כל עומס האפשרויות והעצות מה באמת חשוב לך. חברה שתזכיר לך מה לבדוק ומה לשאול בחנות. שתגיד לך את האמת כשאת בוחרת משהו משעמם ושאת יכולה להעיז קצת יותר. חברה שתאסוף אותך ותנחם אותך כשהכל נהיה יותר מדי. אשת מקצוע שתדע להוביל אותך בדרך נוחה. כדי שלא תרגישי לבד, כדי שלא תרגישי אבודה. 

Customer Review

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed sit amet facilisis urna. Praesent ac gravida libero. Donec non hendrerit arcu. T enim, sagittis eget suscipit et, eleifend eu orci. Nunc nec massa nec est interdum suscipit. Donec vel orci quis dolor sollicitudin volutpat. Mauris convallis metus eget tellus mollis euismod. Vestibulum dapibus odio at nisl consequat, in semper augue auctor. Duis risus felis, pulvinar quis tempus

Clarissa Wolman

"Vestibulum dapibus odio at nisl consequat, in semper augue auctor. Duis risus felis, pulvinar quis tempus vitae”

Lora Spielberg

"Vestibulum dapibus odio at nisl consequat, in semper augue auctor. Duis risus felis, pulvinar quis tempus vitae”

Christopher Brown

"Vestibulum dapibus odio at nisl consequat, in semper augue auctor. Duis risus felis, pulvinar quis tempus vitae”

Skip to content