Design to be Happy

(טוב, לא עשר אלא 14 )

🙂

#1 העסק שלי בנוי מאהבה

אני עושה את מה שאני עושה כי אני אוהבת את זה.
העסק בנוי על אהבה. ועליי. כל מה שיש בי ומה שספגתי בכל שנותיי ביקום המופלא הזה ובשנים בהם אני עוסקת במקצוע הזה – אני מביאה איתי לעסק. את ההומור המוזר, היצירתיות, התשוקה,  הידע והניסיון.. הכל נכנס לעסק. כך שאת מקבלת הכל מהכל ללא משחקים והעמדת פנים. אני מאמינה בחלומות ובאתגרים. ומאמינה גדולה בהשראה כטעם החיים. ויצירה כדרך חיים

#2 בית הוא מקום לצבור בו זכרונות

בית זה מקום לצבור זיכרונות וליצור רגעי אושר
אני מאמינה בבית פעיל, מלא שמחה. עם מקום לשלווה והתפתחות. אני מאמינה בלקבל השראה ממגזין אבל כשאיפה – הבית לא צריך להראות כמו במגזין. זו אשלייה בתמונה. אף אחד לא באמת גר בעמוד 31 פינת 32 במגזין או קטלוג. (אולי הוא גר אבל לא באמת חי) זה סטטי ולא אישי. (וגם משעמם) בית הוא מקום לביטוי עצמי, להכניס חלקים ממך ומבני המשפחה, להכניס ערכים, אהבה ונינוחות. וחלומות. הבית צריך לשקף אותך.

#3 עיצוב הבית - זה תהליך

פרוייקטים

אני מאד נהנית לראות תכניות עיצוב. אבל ממש לא מאמינה שתוך שבוע כל הבית משתנה ויחד איתו החיים שלך. אני גם לא מאמינה באושר אינסטנט. עיצוב הבית ועיצוב החיים כמו כל דבר טוב בחיים – דורש תהליך. של הפנמה של יישום של מציאת הדבר הנכון והמתאים. ולכן, אני מאמינה בתכניות הליווי שלי ובמגזין החודשי שמאפשר לעשות תהליך. ובייעוץ שמאפשר לך להמשיך משם לבד כי רק ככה מביאים תוצאות טובות. רק ככה יגיע השינוי האמיתי והמועיל עבורך.

#4בית יפה ומעוצב זה לא רק לעשירים

למדנו לחשוב שעיצוב זה לעשירים. שבית מעוצב נוצר מריהוט יקר ויוקרתי, חפצים נכונים וטרנדיים, ומעצבת צמודה ויקרה. וזו טעות. כדי ליצור בית אמיתי – אין צורך לשבור קירות או לשבור תכניות חיסכון. ובטח לא לשבור ת'ראש! קצת צבע, שנבחר בקפידה, מיקום הריהוט בצורה נכונה, טקסטיל, הרבה אהבה ויצירה וראש פתוח יכולים לקחת אותך לשלב הבא בחיים שלך! 

#5הבית משפיע עלייך!

הוא מקור הכח שלך, ולא רק קורת גג. מה שתכניסי לבית שלך יתבטא בחיים שלך. משמעות החפצים, הצבעים שתבחרי, התמונות…הכל בסוף מהדהד בחיים שלך. לכן אני אומרת שעיצוב זה תהליך. תהליך של דיוק, של מחשבה וגיבוש קונספט לא רק לעיצוב אלא איך את רוצה שהחיים שלך ייראו בתוך הבית המעוצב שלך.

#6 זה לא יקרה בלעדייך

אבא שלי תמיד אומר שצריך שניים לטנגו…

כדי להצליח ולהביא שינוי לחיים שלך ולעיצוב הבית שלך צריך שניים או אפילו ריקוד קבוצתי (תבחרי: הורה, ריקודי שורות או כל סגנון) יש צורך בסיעור מוחות, ברעיונות גם שלך. אני יכולה ללמד, לכוון, להמליץ ולתת אבל בסופו של דבר העבודה היא שלך. היישום, הדיוק יבוא ממך. כי רק ככה תרגישי באמת בבית. ורק ככה יגיע השינוי.

#7

אני פה כדי לשנות את העולם (טוב, אולי את העולם שלך)

זה נשמע אולי גדול. אבל אני פה כדי להביא משהו אחר לעולם העיצוב. את הדרך בה את מסתכלת על הבית, על עיצוב ואת הדרך בה את מסתכלת על החיים שלך ואיך זה מתבטא בבית.  כל מה שאני עושה נובע מאמונה שלמה שצריך שינוי בעולם העיצוב. וכל מה שאני אומרת הוא אמיתי וכנה ללא העמדת פנים ולא כי זה מוכר או כי זו שיטה שיווקית חדשה שלמדתי.

#8 אני לא מאמינה במושלם.

החיים לא מושלמים וזה מה שהופך אותם לכל כך מעניינים ובאפשרות ללמוד שיעורים, להשתפר ולתת. אם הכל היה מושלם לא הייתה תנועה ולא הייתה התקדמות. (יין ויאנג) בכל דרך יש אתגרים, שינויים, הפתעות וחוסר מושלמות. מה שחשוב הוא לעשות, להיות בתנועה, ליצור ולהעז. הכל אפשרי, וכשיש הפתעה בדרך החכמה היא להתמודד איתה בחיוך, למצוא פתרון, להשתמש בזה כמקור להשראה ולעיצוב מעניין.

#9 יחד עם זאת אני לא מאמינה ב"בערך" או ב"כמעט"

יחד עם זאת אני לא מאמינה ב"בערך" או ב"כמעט"
אני נותנת מעצמי ללקוחות שלי ולעסק ב- 100% ויותר. תמיד בכל הכח והאנרגיה שלי. באהבה. כדי להביא לך את התוצאות הטובות ביותר, כדי לשפר את החיים שלך בבית, ולהביא את החיבור שלך לעצמך, חיבור בין חומר לרוח. במקצועיות ומכל הלב.

10#    אני מוכרת דברים.

כן. אני עסק. ומעבר לכל הנתינה שלי והרצון שלי לשנות תפיסת עולם לגבי עולם העיצוב, והרצון שלי לתת הרבה בחינם, במתנה – אחרי ולפני הכל אני גם עסק. ומשהו צריך לממן את כל החינם הזה. אני גאה ומתגאה בתכניות הליווי שלי מהראשונות והטובות מסוגן והיחידות בארץ.

והמטרה הסופית שלי היא שתקחי את החיים שלך בבית צעד אחד קדימה ואת זה אני לא יכולה לתת בחינם. כך שמדי פעם אני מציעה את מה שאני מוכרת כי אני מאמינה בך, כי אכפת לי  וכי אני מאמינה שמגיע לך יותר.

#11 אמון ואמינות הוא הכל

אני אומרת תמיד את האמת שלי. גם אם היא שונה מדעות של אחרים, מקובלות, גם אם זה ינפץ את התמונה שיש לך על איך מעצבת אמורה להיות. גם אם זה לפעמים בוטה. אני מאמינה באמת שלי. ואם יש תקלה או טעות בדרך אני אעשה הכל כדי לתקן אותה. אני עומדת מאחורי המילה שלי ולא אעזוב אותך עד שייגמרו לך השאלות. יחד עם זאת אני דורשת כנות בחזרה והגינות. רק ככה אפשר להגיע לתוצאות.

#12 אני אוהבת אינטראקציה עם לקוחות.

אין דבר שמשמח אותי יותר מתגובות, שאלות ושיתופים של לקוחות. גם אחרי שנים אני אוהבת לקבל עדכונים מלקוחות. העסק שלי (ואני) פורח מקשרים עם לקוחות. חשוב לי לדעת מה שלום הלקוחות שלי, מה מעסיק אותן, איך ההתקדמות שלהן ואין דבר שמשמח אותי יותר מתמונות שלקוחות שולחים לי! חלק מזמן העבודה שלי מושקע בלהגיב למיילים, לתגובות במדיות החברתיות ובמחשבה מה הדבר הבא שאתן לך. אני פה לא רק כדי למכור אלא כדי לוודא שיש שינוי ושיש יישום והתקדמות!

# 13 אנרגיות וחיוביות מעל לכל

יש לי רק חוק אחד: לשמור על חיוביות ואנרגיה טובה! תהיו נחמדות ונעימות!

אני לא מקבלת בשום צורה דיבור לא מכבד, שיח לא נעים, שפה לא נקייה מכל סוג שהוא! כלפיי או אחת כלפי השנייה. בשכונה שלי יש רק אנשים נעימים ומכבדים, מלאי הערכה ואנרגיות טובות ואני לא מקבלת אנשים שלא מכבדים אחד את השנייה, עם דעות קדומות ופוגעניות.

# 14 אני לא מתאימה לכל אחת

אני יודעת שנהוג לומר שהלקוח תמיד צודק. ושכדי לעבוד צריך להתאים עצמך ללקוח. אז אצלי זה לא ככה. ואני גאה בזה כי זה חלק מהכנות שלי ומהיושר שלי ומהחיבור שלי לעצמי. והכבוד שלי ללקוחות. יש לי דרך עבודה, שמוכחת ועובדת עבורי ועבור מי שמתאים לי. ואמונה לגבי העיצוב וזה לא מתאים לכל אחת. וזה לגמרי בסדר. 

♥♥♥

דילוג לתוכן