חינמים

חינמים...

החינמים שלי

כשאחותי ואני היינו צעירות (אנחנו עדיין צעירות אבל זה כבר נושא לפעם אחרת…) הייינו הולכות לפאב בעיר הקרובה למושבה שגרנו בה. (פאב הגושן למי שמהעיר רחובות) ושם, היינו מזמינות משקה שהגיע בליווי “חינמים”.
“חינמים” ככה קראנו לחטיפים הקטנים נוטפי השומן שהגיעו כתוספת למשקה. טעימה קטנה שתפתח את בלוטות הטעם ותרגיע קצת את הרעב. תמיד ידענו שאם נרצה לשבוע באמת נצטרך בסוף להזמין מנה “אמיתית”.
אמנם החינמים שלי יותר כמו מנה ראשונה שעומדת היטב בפני עצמה ואפשר לשבוע ממנה קצת, להכיר את הדרך שלי ואותי, לפתוח קצת את בלוטות ההשראה והיצירתיות ואפילו להגיע לתוצאות אבל הם בהחלט לא המנה העיקרית הבריאה והמאוזנת שעוברים איתה תהליך מעצים ומגיעים לתוצאות. 
אז אם בא לך לקחת את העיצוב, הבית והחיים שלך צעד אחד קדימה את מוזמנת להצטרף לאחד מתכניות הליווי או למגזין החודשי. בינתיים, בואי הציצי למגוון החינמים שהכנתי עבורך באהבה! ויפתחו עבורך עולם מלא השראה שישנה לך את הבית והחיים ויעזור לך להכיר אותי ואת דרך העיצוב שלי.
תהני. ואל תשכחי לכתוב לי איך היה לך. במייל או מתחת לקורס עצמו!

עיצוב ופנג שואי

קורס המאפשר הצצב לעולם העיצוב מזווית אחרת. שילוב פנג שואי ועיצוב. בקורס זה שישה (!) שיעורים

*בניית סיפור הבית, מקורות השראה ההשראה שלך לבחור קונספט?  *איך הבית והחפצים והאנרגיה משפיעים על החיים שלך? *יצירתיות וחשיבותו בעיצוב.  בונוס: *מה זה פנג שואי? *איך הצבע משפיע על האווירה, מה משמעות הצבעים בפנג שואי. *בונוס: איך לעשות סדר בארון הבגדים שלך ומה זה קשור לעיצוב ולאנרגיות?

עיצוב חדר השינה

עיצוב נכון של חדר השינה יכול להשפיע על איכות השינה ועל חיי האהבה. (חיזוק זוגיות או משיכת זוגיות) על תחושת הערך שלנו וההתנהלות בחיי היום יום.

בקורס קצר זה שלושה שיעורים:

עיצוב לחיזוק האהבה

עיצוב לשיפור איכות השינה

עיצוב לתחושה של חופשה

 

יצירת בית מעוצב ומאושר

קורס עיצוב בסיסי שימקד לך את העיצוב בבית וייתן לך מוטיבציה להתחיל לעצב! החל משלב בחירת הקונספט ועד לבחירת הצבעים.

בקורס זה שלושה שיעורים:

טריק מקצועי למיקוד העיצוב

שילוב החפצים והריהוט בבית

צבע התבלין הסודי של העיצוב

 

 

מגזין במתנה

מגזין לעיצוב הבית והחיים! המגזין משלב עיצוב פנים, לייף-סטייל, רוחניות ומודעות, השראה, איפה רוכשים מה, איך לעשות לבד. המגזין אינטרנטי ונגיש לך מכל מקום ונשאר שלך לצפייה חוזרת! בכל מקום שתרצי השראה, להעביר את הזמן (בתור לרופא, בבנק, ברכבת..) או בכייף בבית על כוס קפה/תה/שוקו חם (או מרטיני או יין) תוכלי להיכנס ולדפדף. לקבל השראה, רעיונות ליישום אצלך בבית ובחיים! 

מלאי את הטופס ובדקי בתיבת המייל שלך!

מגזין ראשון במתנה

* indicates required