FAQ

שאלות ששואלים אותי הרבה...

והתשובות שלי

אני בעד פתיחות.  תיאום ציפיות וכנות. ולכן, חשוב לי לשים על השולחן תשובות לשאלות ששואלים אותי הרבה. אם יש לך שאלה – אשמח לענות עליה. אנחנו חיים בעולם של תבניות, הנחת הנחות על מה צריך ואיך זה אמור להיות. ולפעמים, המציאות לא מה שחשבת.

כמה זמן כל פגישה? זאת אומרת, כמה זה יוצא לשעת עבודה?

(אחרי הצעת המחיר)

זו בהחלט שאלה שניתן לשאול בהרבה מקצועות אבל במקצוע העיצוב זה ממש קשה לכמת (מלשון כמות) כמה שעות אני מקדישה לכל הפרויקט. החל משלב השיחה הראשונה בינינו ועד לשלב סיום הפרויקט (וגם לפעמים אחרי הסיום) המחשבות שלי לא מפסיקות! הרעיונות, ההשראה, הדיוק, מציאת חומר רקע לפרויקט, התעוררות באמצע הלילה עם השראה, ולזה תוסיפו את כל שנות הניסיון שלי, המחקר שלי, ביקורים בתערוכות, ביקורים בימי עיון של חברות להעשרה ולהישאר בעניינים כדי לדעת מה חדש. שיחות עם קבלנים, התייעצות עם מומחים, התלבטות על הצבע והגוון המדויק, החומרים המדויקים, ביקורים בשטח ועוד ועוד… תהיו בטוחים ובטוחות שכל רגע בזמן הפרויקט מוקדש לכם. ואי אפשר לשים סטופר לכל מחשבה, לכל רעיון. ואני בטוחה שאם היה – המחיר לשעה היה נמוך מאד. או להפך – מחיר הפרויקט היה גבוה מאד!!! (ולפעמים – רעיון גדול מגיע ברגע, בהברקה. אבל עדיין שווה זהב) למעשה – החישוב והשאלה צריכה להיות: מה התוצאה, איך תרגישו בבית/בחנות/בעסק ואיך החיים שלך ישתנו, האנרגיות שלך ישתנו. ולמודעות ולתהליך שתעברו לא יהיה מחיר באמת!

אני מבינה מאד את הצורך לפני החלטה כזאת, להיפגש ולהכיר לפני ולכן אני מקיימת “פגישות היכרות” אצלי בסטודיו. פגישה קצרה וממוקדת בה אני מכבדת את הזמן שלכם. בפגישה תוכלו להתרשם מהעבודות שלי, דרך העבודה שלי ולהתרשם ממני. קפה עליי! פגישות בבית הלקוח אני אכן עושה בתשלום סמלי לפי שעת עבודה או חבילת ייעוץ ממוקדת. וזאת מכיוון שבפגישה אני לא נוהגת לדבר על מזג האוויר או על תנועת המכוניות בדרך אליכם. כבר בפגישה אני נוהגת לתת את כל כולי, לחלוק רעיונות, לגלות את הפוטנציאל של הבית, ואת חולשות האנרגיה שבו. אני נותנת מהניסיון שלי, הזמן שלי ואני משלמת על דלק ולפעמים גם על חנייה. כמו שלא תזמינו טכנאי מכונות כביסה לפגישת היכרות ככה גם לא מעצבת. לרוב, בעידן של היום לרוב אנחנו כבר “מכירים” דרך הסרטונים, קריאת פוסטים או מהמלצות. 

בואי קודם תראי את הבית, נכיר, נדבר ואז נחליט אם אנחנו ממשיכים יחד. כלומר: תגיעי ל"פגישת היכרות" (ללא תשלום כמובן)

בחנויות ואצל נותני השירות את מקבלת עמלות? זה על חשבון הלקוח?

שאלה מצוינת! מעצבות מקבלות עמלות מנותני שירות ומחנויות. זו מערכת יחסים עם החנות ולרוב יש תקציב מוגדר לרשתות לצורך כך. מעין תקציב שיווקי. בדיוק כמו שיוטיובריות, דוגמניות ומשפיעות אחרות מקבלות עמלות על המלצת מוצרים וכדומה. אבל חשוב לי להבהיר: אני באופן אישי לא עובדת עם חנויות שהעמלה של המעצבת באה על חשבון ההנחה ללקוח. והעמלה לא מהווה שיקול בבחירה שלי. אני לא אבחר נותן שירות או חנות מסוימת לפי העמלות. יש הרבה חנויות שאני עובדת איתם שאין בהם עמלות ובכל זאת אבחר בהם כי השירות שלהם טוב, העבודה אמינה. יחד עם זאת כשכל הפרמטרים נפגשים ויש עבודה טובה, שירות טוב וגם עמלה יש win-win situation ואני בטוחה שתשמחו בפרגון שאני מקבלת שלא יוצא מכיסכם.

זו שאלה שאין לי תשובה עליה… 🙂 כי אין לי סגנון שאני אוהבת במיוחד, ואין סגנון קבוע שאני מעצבת אותו. אני אוהבת את כל הסגנונות ואני מתאימה את הסגנון למשפחה ולצרכים שלה. ובעיקר – אני אוהבת לערבב סגנונות כי רק ככה זה מעניין ונוצר בית עם חתימה שלך!

איזה סגנון את מעצבת?

לקוחות מספרות..