Design to be Happy

עיצוב הבית שלך לשינוי

את יודעת שזה יכול להיות אחרת

את בטוחה שלבית שלך יש פוטנציאל. (גם אני יודעת!) וגם  החיים שלך יכולים להיראות ולהרגיש אחרת אם רק הבית שלך היה משקף את מי שאתם.

ויש לך כבר כיוון, אבל את לא יודעת בדיוק איך לחבר בין כל הקצוות. וחסר לך קצת יד מכוונת שתגיד לך מה אפשרי ואיך עושים את זה. את לא חייבת ליווי צמוד שעולה הרבה כסף וגם לא לקנות ריהוט חדש לכל הבית כדי לחיות את החיים שאת רוצה בתוך הבית. את מרגישה שמשהו באנרגיות של הבית חסר או לא תואם לך. עיצוב טוב ונכון הוא אפשרי עבורך! עכשיו כבר אין תירוצים, אני איתך! ♥♥♥

אחרי התהליך

תוך כדי התהליך כבר תדעי מה לעשות. מה חשוב ומהם שלבי הפעולה. יחד נכין קונספט שישמש לך עוגן לעיצוב. ונכניס את הערכים החשובים לך לבית כך שהבית יהדהד בעיצוב! כך שהבית שלך יהיה מלא בשמחה ואהבה. שלווה ואושר. תקבלי ארגז כלים וליווי ממני. בכל התלבטות אני שם בשבילך. והתוצאה: בית מעוצב יפה ומלא אושר. 

התוצאה

בית מעוצב שמשקף את הערכים שלכם, את המשפחה, החלומות, איכות חיים וזרימה טובה בבית.
וכל זה יישאר אתכם תמיד. ככלי לשימוש חוזר כי כל התהליך מוסבר ומפורט. כל ההמלצות מגובות בסיבות כך שיהיה מאד קל ליישם.

תכל'ס, איך זה עובד?

הייעוץ מורכב משתי פגישות און ליין

הייעוץ מורכב משתי פגישות וידאו/זום או סקייפ לבחירתך. לפני הפגישה הראשונה תקבלי גישה לשני שיעורים מתוך קורס העיצוב שלי. בשיעורים תלמדי לגבש קונספט (אל תדאגי אני יוצרת יחד איתך) להתחבר למקורות ההשראה שלך,  להכין לוח השראה מדויק, לבחור את הערכים והאווירה שתרצי להכניס לבית שלך.  לפני הפגישה תקבלי שאלון למיקוד שיעזור לי וגם לך לעבור תהליך ממוקד של גיבוש החלטות להמשך. כך תרכשי את הכלים וההכוונה המדויקת עבור הבית שלכם לשינוי וחידוד העיצוב, וגם מבחינת הפנג שואי והאנרגיה שתכניסי לבית! הכלי ישמש אותך גם בעתיד כשתרצי לעשות שינוי או כשתעברי לבית אחר!

מה קורה בפגישות? ולפני?ואחרי?

בפגישה אני עוברת איתך על האזורים בבית שסוכמו שנעבוד עליהם, ונותנת את כל הידע המקצועי שיש לי, ההשראה והרעיונות לביצוע.  המטרה בפגישה היא להבין את הסגנון הרצוי, את האווירה הרצויה, לבדוק מה יש בבית שאפשר להשתמש בו, מה תרצי לרכוש חדש, איך אפשר לחסוך, המטרה היא לחדד את העיצוב ולתת דגשים לשינוי. איך להיות מעשיים ולהתחיל את השינוי בעצמך. אני גם נוגעת בזרימה בבית. ניתן להקליט את הפגישה או להצטייד בכלי כתיבה ולרשום הכל. (או לקבל ממני הקלטה וסיכום) יחד נגבש קונספט, לוח השראה ופלטת צבעים. בהמשך תקבלי רשימת קניות והכוונה לחנויות מתאימות, צביעת קירות, שדרוג ריהוט.

וזה לא הכל! חבר טלפוני צמוד!

לאחר הפגישה הראשונה ובמשך שלושה חודשים יש ליווי טלפוני ובמייל וואטסאפ לשאלות הבהרה, התייעצות נוספת כדי להגיע לתוצאות מירביות. כך שאת לא לבד! אני איתך ביישום, בהתלבטות ובהחלטות. אם את בחנות ולא בטוחה מה לבחור, את יכולה לשלוח לי תמונות. אם את רוצה שינוי נוסף - אני שם עבורך לחידוד וחיזוק! כולל צבעים לקירות, טפטים, לוח השראה ועוד ועוד.. כתובות לחנויות מומלצות, אתרים טובים להשראה ורכישה. והכי כייף! המחמאות שתקבלי לאחר מכן והסיפוק שעשית את זה (כמעט) לבד! התהליך מהנה לנפש, מלא בהשראה והנאה! העשייה תחבר אותך לבית ותמלא אותך בהשראה.

לתיאום פגישה ומידע נוסף שלחי מייל או התקשרי!

מדברות עלי…

ליגל אוזן, מוסיקאית ויוצרת קצרין
את שרונה הכרתי בעיקר בזכות סדרת סרטונים לעיצוב הבית.
הרגשתי שהיא מביאה משהו מרענן וחדש עבורי- עיצוב שבבסיסו ערכים! לא טרנדים חולפים לא כמו כולם.
העיצוב היה כלי, הפנג שוואי השיטה והבסיס- בני הבית רצונותיהם שאיפותיהם.
נסחפתי סרטון אחר סרטון ומיהרתי ליישם.
כשסיימתי ליישם באופן עצמאי את שלמדתי משרונה דרך הסרטונים הרגשתי שנפתח לי צוהר ושעדיין יש צעד נוסף שאני רוצה לקחת.
קבעתי פגישת ייעוץ ביום ההולדת שלי כמתנה לעצמי ולבני הבית. עוד לפני הפגישה שרונה הכינה לנו שיעורי בית. היינו צריכים לענות על שאלונים שדייקו את רצונותינו וצרכינו.  וצפינו בסרטונים ששרונה הכינה המקדימים לפגישה.
פתחנו לוח השראה משותף ושלחתי לה תמונות של הבית. בפגישה עברנו בבית מהכניסה דרך החדרים ועד הגינה. בחרנו צבעים דיברנו על האופי של כל אחד מבני הבית וכיצד לתת לו ביטוי. הקלטנו את המפגש ויצאנו לדרך.
היום, חצי שנה אחרי יש לי נחת רוגע ובעיקר אושר.
היא נגעה במקומות ששום מעצבת פנים אחרת לא נוגעת-בנשמה של הבית הדיירים ובמקצועיות שאין כמותה.
היא ראתה את הבית כמכלול, הציעה צבעים שידגישו את הריהוט הקיים, הסבירה את המשמעות של מקומות מסויימים בבית ומה כדאי לתלות בהם ובעיקר נתנה השראה והמון אומץ. היא מיקדה אותנו וכל קנייה הינה ממוקדת אנו יודעים בדיוק מה מתאים ואת מיקומו העתידי. איזה צבע מחזק כל אחד מבני הבית וכיצד ליישם אותו.
כיום יש לנו ארגז כלים לכל החיים. כיצד לעצב את הבית בהתאם לנו!
החיים שלנו דינמיים ואנחנו משתנים כל הזמן וגם הבית שלנו עוד ישתנה לא מעט במרוצת השנים אבל הכלים שקיבלנן משרונה נשארים בידינו ליישום לשינוי ובעיקר לצמיחה.
ואת, שרונה – פשוט השראה! היית כמו מגדלור שמפיץ אור וכיוון!
תודה על הכל,
ליגל אוזן, קצרין,

ליאת אסדו, מדריכת פילאטיס, שלומי

שרונה היקרה, כשיוצאים למסע ארוך ומפרך צריך לדעת את מי לקחת שישא איתך בנטל ללא ספק את היית הבחירה הנכונה והטובה ,שותפה נאמנה ויצרתית מקצועית מאוד בעלת מעוף , אני מאחלת לך מכל הלב המון הצלחה. תמשיכי להיות מי שאת. אוהבת ליאת

איריס דובדבני

ברצוני להודות לך על העשייה הנפלאה שעשית בייעוץ ובתמיכה בי לפני/תוך כדי/ובסיום השיפוץ שערכתי בביתי. נוכחותך הנעימה והתומכת בתקופה לחוצה זו, העצות המצוינות שייעצת לי, והתוצאה הנראית לעין, הן העדויות לכך שעשית עבודה טובה! הבית שלי הוא מקום מקסים ואהוב בעייני. הצורה והפרטים המכילים אותו, תואמים ביותר את הצרכים והאישיות שלי ושל בתי. אנשים הנכנסים לביתי, חשים באיכות שלו ומתפעלים מהאוויר והאווירה הנעימה שבו. אני חשה שהרבה מזה הוא גם בזכותך! הרגשתי כאילו הבית מוכן לכניסתי המחודשת ומזמין אותי אליו בחיבוק והתאמה.

איריס קליין, מנהלת משאבי אנוש, רמת גן

שרונה שלום, רציתי להודות לך על השינוי שהבאת לחיי. כידוע לך, כשפניתי אלייך, כבר בראיון הבהרתי את עמדתי השלילית כלפי ביתי – שבו גרתי מחוסר ברירה.את ראיינת אותי ושאלת שאלות שחשבתי שאולי הפסיכולוגית שלי צריכה לשאול.. אבל שיתפתי פעולה. הסברתי לך כבר מההתחלה שאין באפשרותי לממן שינויים מרחיקי לכת וכי אני לא הולכת "לשבור קירות". באת אל ביתי עם מצפן ומפה ואז התחילה העבודה.על פי תאריך הלידה, שינית את מיקום המיטה. שינית את מיקום הספה. כאן הוספת כמה אדומים, שם כמה כחולים – כל מני שינויים קטנים. הצעת כריות אדומות, נרות וכל בקשה מולאה. חשבתי, אם לא יזיק אולי יועיל. לפחות תחושת השינוי שכה הייתי זקוקה לה.והיום, רק כמה חודשים אחרי. טוב לי בבית שלי !!! כל מי שנכנס לביתי אומר כמה נעים הבית ולא מתוך איזו שהיא חובה, זוהי באמת התחושה. מקום שנעים להיות בו, המשרה אווירה נינוחה – אווירה של בית. אז תודה לך על ההקשבה ותודה על החיוביות שהכנסת לחיי.

יסמין זקס, ראש הנקרה

בפרספקטיבה של מספר חודשים לאחר סיום הפרויקט המשותף שלנו ברצוני להודות לך על ההשפעה המבורכת שלך על חיינו. התחלנו את שיפוץ הבית לפחות מבחינתי בהתייחסות להיבט האסתטי בלבד. לאחר המפגש הראשון החלטתי באינטואיציה לזרום איתך ועם הרעיונות ה"משונים" שלך- וטוב שכך… מאז שהכנסנו את הפנג שוואי לביתנו אני מרגישה כי הבית משקף את הערכים החשובים לי- משפחתיות, חום, אותנטיות, קבלה ועוד… מעבר לאופן שבו הדבר נראה ויזואלית, אני מרגישה כי עיצוב הבית ברוח הפנג שוואי הכניס מימד רוחני נוסף לחיי- הדבר משפיע על האופן בו אני חושבת, על התחושה שכוחות טובים מלווים שומרים עלי ועל משפחתי. המפגש איתך הטעין אותי בכוחות ואנרגיה ועזר לי להוציא לפועל רעיונות בהקשר לבית ולחיים בכלל. מעבר למקצועיות הניכרת, האישיות שלך העצימה את עוצמת החוויה- העדינות, הרגישות והאכפתיות שלך הפכו את התהליך לבלתי נשכח. תודה רבה רבה יסמין רומן- זקס

מי אני?

שרונה קאופמן, יוצרת בתים מאושרים

לא,
זאת לא תמונה שצולמה בסטודיו על ידי צלמת מקצועית
עם תאורה מדויקת שתחמיא לעור הפנים.
גם לא איפור שנעשה בקפידה על ידי מאפרת מקצועית,
בלי פן ולא בפוזה שהתאמנתי עליה שעות.
וגם בלי פוטושופ.

פשוט אני. כמו שאני מגיעה לעבודה, לפגישות. אלייך.
כמו שאני ביום-יום. נקייה ממניירות, פשוטה. ובלי מסכות. טבעית. כי ככה אני.
ככה תקבלו אותי. אמיתית, כנה ומלאה באהבה למקצוע ולאנשים.

אז מי אני? ומה אני עושה?
לא יכולה לשים תווית מדויקת וחד משמעית.
אני אמא, אני אישה, אני חברה.
אני מעצבת פנים ויועצת פנג שואי.
יוצרת בתים מאושרים. שמחים. צבעוניים.
מעצבת בתים עם אופי, בתים שתאהבו בתוכם,
שתמצאו בהם את השלווה ואת רגעי האושר.
בתהליך שיישאר איתכם לתמיד.

אני מעשית, פרקטית.
ואני גם מרחפת (לפעמים צריך לקשור את החוט של העפיפון).
אני רוחנית ומלאת מודעות. ויחד עם זאת עם שתי רגליים על הקרקע.
מלאת אהבה לטבע ולבעלי חיים.

אני יצירתית, אנרגטית, שלווה, רגועה ומשוגעת..
כי החיים הם יין ויאנג. גם וגם.
ואת כל זה אני מכניסה לחיים שלי ולעבודה שלי.
לעיצובים, ליחסים ולשירות שלי!
אז.. זאת אני!

נ.ב יש לי גם מלא תעודות מקצועיות, ניסיון ותואר. וגם זה חלק ממי שאני 🙂

בואי איתי למסע!

דילוג לתוכן